Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej! 📚

Teraz dowolna wersja publikacji aż 15%  taniej!

Do końca promocji zostało:

Zamów publikację

Wybierz swoją wersję poradnika „Emocje w przedszkolu” – zbioru materiałów i wskazówek dotyczących rozwoju emocjonalno-społecznego przedszkolaka:

WERSJA
PODSTAWOWA

zł netto
  zł brutto
  zł brutto zł netto /   zł brutto
+ koszty wysyłki 43,05 zł brutto

• Publikacja bazowa w wersji papierowej (ok. 400 stron)
  • Limitowany* dostęp do e-wydania publikacji bazowej i wszystkich dotychczas wydanych aktualizacji (ok. 1400 stron)
  • Dodatkowe materiały na płycie
* Warunkiem ciągłego dostępu do e-wydania w serwisie www.emocjewprzedszkolu.pl jest opłacanie kwartalnych zestawów aktualizacyjnych. Koszt każdej kwartalnej aktualizacji wynosi 359,50 zł netto. W dowolnym momencie można zrezygnować z zestawów aktualizacyjnych, wystarczy złożyć rezygnację najpóźniej na 2 tygodnie przed ukazaniem się najbliższej aktualizacji.

Wybierz segregator z wersją papierową, jeśli zależy Ci na stałym dostępie do publikacji podstawowej Teczki Emocji w Przedszkolu.
WERSJA
PREMIUM

zł netto
  zł brutto
  zł netto /   zł brutto

• Dostęp do e-wydania wszystkich materiałów: publikacji bazowej oraz wszystkich dotychczas wydanych aktualizacji (ok. 1400 stron, dostęp roczny*),
  • Dodatkowe materiały multimedialne, e-book i dokumentacja do pobrania,
  • Dzięki ekologicznej wersji cyfrowej nie płacisz za dostawę,
  • Płacisz raz w roku i wszystkie aktualizacje kwartalne masz w cenie
* Przedłużenie rocznego abonamentu na kolejny okres następuje automatycznie, pod warunkiem niezłożenia przez zamawiającego rezygnacji w terminie 14 dni przed końcem obowiązującego abonamentu.

Wybierz serwis www.emocjewprzedszkolu.pl, jeśli chcesz mieć dostęp do pełnego wydania publikacji z każdego urządzenia z Internetem.

Liczba stron

380 stron publikacji bazowej + 1000 stron w aktualizacjach dostępnych online

Liczba aktualizacji w roku

Kalendarz aktualizacji