POMOCNE NARZĘDZIE DLA NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW DZIECIĘCYCH

Scenariusze zajęć dla dzieci w różnym wieku:

Asertywność u dzieci – jak stawiać granicę?

POBIERZ ZA DARMO

Każde dziecko jest inne i boryka się z różnymi problemami, dlatego nie ma jednej skutecznej metody terapeutycznej, która przyniosłaby takie same efekty.

Bardzo wiele dzieci ma problem z asertywnością, stawianiem granic oraz obojętnością emocjonalną, jednak dzięki odpowiednio przeprowadzonym zajęciom oraz terapii, możemy im pomóc w zrozumieniu własnych uczuć i otaczającego świata.

Scenariusze zajęć dla dzieci w różnym wieku: Asertywność u dzieci – jak stawiać granicę?

Ta wyjątkowa publikacja pomoże Ci w przeprowadzeniu ciekawych zajęć dla dzieci w różnym wieku. W e-bookach znajdziesz gotowe scenariusze zajęć, pomoce dydaktyczne oraz karty pracy.

Scenariusze zajęć dla dzieci w różnym wieku:

Asertywność u dzieci – jak stawiać granicę?

POBIERZ ZA DARMO

Jakie zagadnienia poruszamy?

• Asertywność – między uległością a agresją,
  • Każdy ma prawo powiedzieć „NIE”,
  • Metody wzmacniające oczekiwane zachowania dzieci,
  • Praca z dziećmi wykazującymi postawy negatywizmu i zobojętnienia uczuciowego,
  • Czym są emocje? Do czego służą nam emocje? Jaką funkcję pełnią w naszym życiu?,

...i wiele więcej!

POBIERZ MATERIAŁY ZUPEŁNIE ZA DARMO!